Arkadaşlık Ormanı – Pop-Up İle Keşfet

37,50

1000 adet stokta

Arkadaşlık Ormanı’nda dostlarımızın heyecanlı serüvenine katılmaya ne dersin? Hareketli kitabımızda, sürprizlerle dolu, açılan pencere ve pop-up eğlencesiyle, merak uyandıran bir arkadaşlık hikayesi seni bekliyor.

Eğlenceli serüvenler ne güzel

Haydi sen de bizimle gel.

Merak, keşif ve hayal

Tüm çocukları mutlu eder.

Neden Pop-Up kitap okumalıyız?

Çünkü çocuğunuz pop-up eğlencesi ile kitap okumanın eğlenceli dünyasını keşfedecek. Diğer tüm kitaplara olan ilgisi çoğalacak. Merak ve keşif duyguları artacak böylece bilişsel gelişimine büyük bir katkı sağlamış olacak. Pop-Up sayesinde interaktif okumalar yapabilirsiniz. Üç boyutlu resimlerle günlük hayattaki gerçek nesneler arasında ilişki kurma becerileri gelişecek.

pop up yani hareketli kitabımızın on sayfası ve bu sayfalarda karşımıza çıkan 5 farklı hikayemiz var. Okyanus Yolculuğu, sert kapağı ve yırtılmaya dayanıklı kalın iç sayfaları ile göz dolduruyor! Üç kitap sitemizden güvenle temin edebileceğiniz pop up kitabımıza dilerseniz indirimli de sahip olabiliyorsunuz. Gelin Okyanus Yolculuğu’nun Pop Up eğlencesine katılalım!

Sevgili Ebeveynler, Öğretmenler ve Okumaya ilgi duyanlar;

2 yaşını doldurmuş bir çocuğun hayal gücünün ve merak duygusunun ne kadar gelişmiş olduğunu sizler çok iyi biliyorsunuz. Kitap sevgisini nasıl kazandıralım, hem eğleneceği hem de öğreneceği bir kitap seçeneği var mıdır diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Kitapları seven, Pop Up kitaplarla tanışmak için can atan, eğlenceye oyun da katmayı seven minikler için biçilmiş bir kaftan: Okyanus yolculuğu!  Sürprizleri seven çocukların ellerinden düşmeyen Pop Up İle Keşfet kitabımızla hayal gücüne yepyeni renkler eklenecek! Sürprizlerle dolu açılan pencere ve Arkadaşlık Ormanı – Pop-Up İle Keşfet eğlencesine hazır olun.