Bazen Olur Böyle İkili Kitap Seti

39,90

1000 adet stokta

Bazen Olur Böyle İkili Kitap Seti çocuklarımızın Korku ve Kıskançlık duygularıyla baş etmesini sağlayacaksınız.

KISKANÇLIKLA BAŞ ETMEYİ MOR BİR BALONLA ANLATMAK MÜMKÜN MÜ?

Bazen sebebini anlayamadığımız bir şey oluverir. Nedir bu hissettiğimiz, bir bilene sormak gerekir. Çok sevsek de birini, içimizden kıskanmak gelir. Ama yön verince duygumuza, mor balon sönüverir.

KORKUYLA BAŞ ETMEYİ MAVİ BİR BALONLA ANLATMAK MÜMKÜN MÜ?

Büyük küçük herkes korkar bir şeylerden. Korkunca güvenli bir yer arar hemen. Korku çok doğal bir duygu, kalbimizde var mavi balonu Fark edince duygunu, anlatınca birine, geçer hemen korku!

BU SET NEDEN ÖNEMLİ?

Soyut bir kavram olan kıskançlık duygusunu; mor balon metaforuyla somutlaştıran bu hikaye: Kıskançlık duygusunu fark etmek ve kabul etmekle ilgili farkındalık kazandırır. Kıskançlık duygusuyla baş etmek için yol gösterir. Kıskançlık duygusuna yön verip sevgiye dönüştürmek için çözüm sunar. İçindeki mini zar arıyla interaktif okuma imkanı verir.

Soyut bir kavram olan korku duygusunu; mor balon metaforuyla somutlaştıran bu hikaye: Korku duygusunu fark etmek ve kabul etmekle ilgili farkındalık kazandırır. Korku duygusuyla baş etmek için yol gösterir. Korku duygusuna yön verip güvende hissetmek için çözüm sunar. İçindeki mini zar arıyla interaktif okuma imkanı verir.

Bazen Olur Böyle İkili Kitap Seti okunduktan sonra serinin diğer kitaplarını da incelemek istersen hemen buraya tıkla!