Bazen Olur Beyle Üçlü Kitap Seti

59,90

1000 adet stokta

Bazen Olur Beyle Üçlü Kitap Seti ile çocuklar kıskançlık, korku ve öfkeyle baş etme becerilerini geliştirecek.

KISKANÇLIKLA BAŞ ETMEYİ MOR BİR BALONLA ANLATMAK MÜMKÜN MÜ?

Bazen sebebini anlayamadığımız bir şey oluverir. Nedir bu hissettiğimiz, bir bilene sormak gerekir. Çok sevsek de birini, içimizden kıskanmak gelir. Ama yön verince duygumuza, mor balon sönüverir.

KORKUYLA BAŞ ETMEYİ MAVİ BİR BALONLA ANLATMAK MÜMKÜN MÜ?

Büyük küçük herkes korkar bir şeylerden. Korkunca güvenli bir yer arar hemen. Korku çok doğal bir duygu, kalbimizde var mavi balonu Fark edince duygunu, anlatınca birine, geçer hemen korku!

ÖFKEYLE BAŞ ETMEYİ KIRMIZI BİR BALONLA ANLATMAK MÜMKÜN MÜ?

En zor duygulardan biri öfke baş edebilmekse onu kabul etmekte. Öfkelenince kızıp bağırmak yerine İsteğimizi anlatınca kalbimizin kırmızı balonu sönmekte.

BU SET NEDEN ÖNEMLİ?

Soyut bir kavram olan öfke duygusunu; kırmızı balon metaforuyla somutlaştıran bu hikaye: Öfke duygusunu fark etmek ve kabul etmekle ilgili farkındalık kazandırır. Öfke duygusuyla baş etmek için yol gösterir. Öfke duygusuna yön verip sakinleşebilmek için çözüm sunar. İçindeki mini zarflarıyla interaktif okuma imkanı verir.

Soyut bir kavram olan; kıskançlık duygusunu; mor balon metaforuyla somutlaştıran bu hikaye: Kıskançlık duygusunu fark etmek ve kabul etmekle ilgili farkındalık kazandırır. Kıskançlık duygusuyla baş etmek için yol gösterir. Kıskançlık duygusuna yön verip sevgiye dönüştürmek için çözüm sunar. İçindeki mini zarflarıyla interaktif okuma imkanı verir.

Soyut bir kavram olan korku duygusunu; mor balon metaforuyla somutlaştıran bu hikaye: Korku duygusunu fark etmek ve kabul etmekle ilgili farkındalık kazandırır. Korku duygusuyla baş etmek için yol gösterir. Korku duygusuna yön verip güvende hissetmek için çözüm sunar. İçindeki mini zarflarıyla interaktif okuma imkanı verir.

Bazen Olur Beyle Üçlü Kitap Seti ve diğer kitapları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.