Bu Kocaman Gözler Kimin Seti 1 (3 Kitap)

75,00

47 adet stokta

Bu Kocaman Gözler Kimin Seti 1 (3 Kitap) serisinde Balık Noni ve Sevimli Dostları, Kedi Tırmık ve Kurbağa Kuki kitapları bulunmaktadır.

Bu seride sizi neler bekliyor?

Bu Kocaman Gözler Kimin Seti 1 (3 Kitap); Merak, keşif, dostluk, hayal kurmak, nezaket kuralları ve hayvan sevgisi gibi kavramları işleyen kitapların capcanlı renkleri eğlenceli hikayelerin yanı sıra; kahramanların kocaman hareketli gözleri onları diğer kitaplardan ayırıyor.

Bu Kocaman Gözler Kimin? – Balık Noni ve Sevimli Dostları

Benekli Noni, okyanusun derinliklerinde yaşayan sevimli bir balıktı. En sevdiği oyun, incisiyle köpükler çıkartmaktı. Ama bir gün onu kaybetti ve çok üzüldü. Hemen incisini bulmak için yüzdü…Yüzdü… Yosunların arasında arkadaşı Yunus Yumak’a rastladı. “Merhaba Yunus Yumak! İncimi kaybettim de sen gördün mü acaba?” diye sordu.

İncisini kaybeden Balık Noni hem çok üzgün hem de çok umutlu! Kocaman Gözlerini yuvarlayarak okyanusta ilerlerken hangi dostları ile karşılaşacak ve bu dostları ona incisini bulması için yardım edecekler mi? Hepsi Bu Kocaman Gözler Kimin?- Balık Noni ve Sevimli Dostları kitabımızda.

Bu Kocaman Gözler Kimin? – Kurbağa Kuki

Kuki, mavi gölde yaşayan sevimli bir kurbağaydı. Zıp zıp zıpladıkça kocaman gözleri oynardı. Tüm arkadaşlarını çok seven Kuki, bir gün “Acaba benim gibi zıp zıp zıplayan başkası var mı?” diye merak ederek gezinmeye başladı. İşte Ördek Paytak oradaydı. “Merhaba Paytak,bak nasıl da zıp zıp zıplıyorum. Sen de zıplayabilir misin acaba?” dedi.

Herkes kocaman gözleri ile Kurbağa Kuki gibi zıplayabilir mi? Kuki zıp zıp zıplarken kocaman gözlerini de durmadan sallayabilen bir kurbağa! Sen de Kuki gibi zıplayabilir misin? Haydi denemeye ne dersin!

Bu kitabın videosunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu Kocaman Gözler Kimin? – Kedi Tırmık

“Sevimli hayvanlarla dolu çiftlikte harika bir gündü. Çiftliğin kedisi Tırmık, kendisine koşup oynayacağı bir arkadaş arıyordu. Çok geçmeden salyangoz arkadaşı Gezgin’i gördü. “Birlikte koşup oynayalım mı Gezgin?” diye sordu.”

Acaba kocaman gözlerini yuvarlayıp duran Kedi Tırmık birlikte oynayacağı bir arkadaşını bulabilecek mi? Haydi gözleri yuvarlayıp eğlenceye eğlence katmaya

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bu Kocaman Gözler Kimin Seti 1 (3 Kitap)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir