Bu Kocaman Gözler Serisi Dokuzlu Kitap Seti

225,00

1000 adet stokta

Bu Kocaman Gözler Serisi Dokuzlu Kitap Seti aile içi okum etkinliklerinde keyifle okuyup interaktif şekilde çocuklarınızı hikayeye dahil edebileceğiniz bir seri.

BU KOCAMAN GÖZLER KİMİN?- KEDİ TIRMIK ve Sevimli Dostları

Çiftliğin sevimli canlılarını eğlenceli büyük gözleri ile görmeye hazır olun! Kedi Tırmık, Salyangoz Gezgin, İnek Kibarcık, Köpek Hızlıpati ve At Küheylan; Çocuğunuz bu kitaptaki kahramanlarla tanışırken dostluk kavramını da eğlenerek öğrenecek.

BU KOCAMAN GÖZLER KİMİN?- BALIK NONİ ve Sevimli Dostları

Derin okyanusların sevimli canlılarını eğlenceli büyük gözleri ile görmeye hazır olun! Balık Noni, Yunus Yumak, Ahtapot Topak, Köpek Balığı Kepçediş ve Yengeç Maşa; Çocuğunuz bu kitaptaki kahramanlarla tanışırken azim ve kararlılık gibi kavramları da eğlenerek öğrenecek.

BU KOCAMAN GÖZLER KİMİN?- SİNCAP SİMİ ve Sevimli Dostları

Ormanın sevimli canlılarını eğlenceli büyük gözleri ile görmeye hazır olun! Sincap Simi, Aslan Kükrek, Fil Fino, Maymun Macun ve Zürafa Pepeçura; Çocuğunuz bu kitaptaki kahramanlarla tanışırken farkındalık ve istikrar gibi kavramları da eğlenerek öğrenecek.

BU KOCAMAN GÖZLER KİMİN?- DİNOZOR STEGO ve Sevimli Dostları


Panga Adası’nın sevimli dinozorlarını eğlenceli büyük gözleri ile görmeye hazır olun! Stego, Minik Boynuz, Diplo, T-Rex ve Koca Kanat; Çocuğunuz bu kitaptaki kahramanlarla tanışırken merak ve hayal gücü gibi kavramları da eğlenerek öğrenecek.

BU KOCAMAN GÖZLER KİMİN?- KURBAĞA KUKİ ve Sevimli Dostları

Göl kenarında yaşayan sevimli hayvanları, eğlenceli büyük gözleri ile görmeye hazır olun! Kurbağa Kuki, Ördek Paytak, Kirpi Kiki, Bukalemun Bukli, Tavşan Bonbon…

BU KOCAMAN GÖZLER KİMİN? KOALA KORİ ve Sevimli Dostları

Küçük Koala Kori okaliptüs ağacında yaşıyordu. Kori, yaşadığı yeri çok merak ediyor ama cesareti olmadığı için etrafta gezmeye çıkamıyordu.

Bu sabah Kori yine ağacında oturmuş etrafı seyrediyordu. Az ileride eşelenen devekuşu Emu'ya seslendi: Emu, sen böyle dolaşmayı nasıl başarıyorsun? Hiç korkmuyor musun?

BU KOCAMAN GÖZLER KİMİN? AYI BALKÜPÜ ve Sevimli Dostları

Balküpü’nün karnı doydu ve uykusu geldi. Şöyle bir gerinip kendini çayırların üzerine bırakacakken uğur böceği Benek ona seslendi; Balküpü! Burada uyuyacaksan çok dikkat et lütfen. Balküpü etrafına şöyle bir bakındı; çayırlıkta pek çok minik canlı kıpır kıpır kıpırdanıyordu. Arkadaşı Benek haklıydı. Dikkatli olması şarttı.

Bu Kocaman Gözler Serisi Dokuzlu Kitap Seti keyifli bir okuma yapmanızı sağlayacak.

Serinin diğer kitaplarını okumak için lütfen buraya tıklayınız.