Maceracı Araçlar – Pop-Up İle Keşfet

Maceracı araçların hayal dünyalarına bir yolculuk yapmaya ne dersin? Hareketli kitabımızda, sürprizlerle dolu açılan pencere ve pop-up eğlencesiyle, hayaller kuran beş arkadaşın neşeli hikayeleri seni bekliyor.

Eğlenceli serüvenler ne güzel

Haydi sen de bizimle gel.

Merak, keşif ve hayal

Tüm çocukları mutlu eder.

37,50

1000 adet stokta

Maceracı Araçlar – Pop-Up İle Keşfet

Pop-Up İle Keşfet – Maceracı Araçlar kitabıyla araçların hayal dünyalarına bir yolculuk yapmaya ne dersin? Hareketli kitabımızda, sürprizlerle dolu açılan pencere ve pop-up eğlencesiyle, hayaller kuran beş arkadaşın neşeli hikayeleri seni bekliyor.

Eğlenceli serüvenler ne güzel

Haydi sen de bizimle gel.

Merak, keşif ve hayal

Tüm çocukları mutlu eder.

Kitabın videosunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kitaptan alıntı;

“Macera sever beş arkadaşın heyecanlı serüvenleri başlıyor. Yarış pistinde Rallika, kırmızı arabasıyla geliyor hızla, hayali  hıp hızlı gidip yarışı kazanmak, kupayı kaldırıp arkadaşlarına sarılmak. Kaptaniko hayallerindeki gibi geçmiş dümenin başına ,dalgaların arasındaki sevimli yunus soruyor merakla: “ Kaptaniko yolculuk nereye? Beni de götür yanında!” “ Yeni yerler keşfetmeye… Haydi sen de takıl bana!”

Neden Pop-Up kitap okumalıyız?

Çünkü çocuğunuz pop-up eğlencesi ile kitap okumanın eğlenceli dünyasını keşfedecek. Merak ve keşif duyguları artacak böylece bilişsel gelişimine büyük bir katkı sağlamış olacak. Pop-Up sayesinde interaktif okuma yapabilecek, dikkat ve algıları gelişecek. Üç boyutlu resimlerle günlük hayattaki gerçek nesneler arasında ilişki kurma becerileri gelişecek.

 

%100 yerli üretimle hazırlanan pop up yani hareketli kitabımız Maceracı Araçların 10 sayfası ve bu sayfalarda karşımıza çıkan 5 farklı aracımız var. Rallika, Kaptaniko, Piloti, Kepçek ve Roketto’nun sayfalarda gezindiği Maceracı Araçlar, sert kapağı ve yırtılmaya dayanıklı kalın iç sayfaları ile göz dolduruyor! Çocuk Okur sitemizden güvenle temin edebileceğiniz pop up kitabımıza dilerseniz indirimli de sahip olabiliyorsunuz. Gelin Maceracı Araçların Pop Up eğlencesine katılalım!