Ne Sorsan Bilir Minik – İlk Büyük Araçlar Kitabım

35,00

1000 adet stokta

İlk Büyük Araçlar Kitabım

Toprağa ekilen bir tohum, soframızda lezzetli bir yemek haline gelene kadar hangi araçlar kullanılıyor?

Yangın anında sırasıyla hangi araçlara ihtiyaç duyuyoruz? Bu soruların cevapları ve birbirinden farklı bir sürü araç, İngilizce karşılıklarıyla birlikte bu kitapta! Araçların kullanım alanlarını gösteren zengin görseller sayesinde çocuklar kitabı kendi başına inceleyebilir, araçları inceleyerek özelliklerini karşılaştırabilir ve öğrendiklerini tekrar edebilir.

 

Ne Sorsan Bilir Minik – İlk Büyük Araçlar Kitabım kitabını neden okumalıyız?

Çocuklar okul öncesi dönemde okumayı bilmeseler bile görsel okuma yapabilirler; bilişsel gelişimleri sınıflandırma, çıkarım yapma, görsel okuma yapma çalışması için gerekli gelişimi gösterebilirler. Bu da çocukların aslında okul öncesi dönemde eğitilmelerinin önemini vurgular. Özellikle araştırmayı seven meraklı çocuklar için kaliteli yayınlar ve kitaplar belirlemenin önemi büyüktür. İşte bu noktada size 2 yaş ve üzeri için önerdiğimiz NE SORSAN BİLİR MİNİK serisinin kitaplarını tanıtmak istiyoruz.

BENİM İLK BİTKİLER KİTABIM’I KEŞFET:

Bilgileri hem gerçek fotoğrafları ile hem de canlı çizimlerle veren bu kitabımızda araçları tanıyacak ve onları çalışma alanlarında göreceksiniz. İtfaiye araçları, iş araçları, tarım araçları ve çok daha fazlası… 23,5 cm* 34 cm’lik özel ölçüsü ile bu kitap gerçekten BÜYÜK!

2 yaş ve üzeri çocuklar için önersek de 2 yaş altındaki çocukların da ilgisini çeken Benim İlk Hayvanlar Kitabım ile bir bakıma resimli çocuk ansiklopedisi edinmiş olacaksınız.

Üstelik çocuk gelişim uzmanı denetiminde hazırlanmış olması Benim İlk Bitkiler Kitabım’ı güvenli kılıyor.

Seri kitaplarından video izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.