Ne Sorsan Bilir Minik Serisi İlk Kitaplarım Dörtlü Kitap Seti

139,90

1000 adet stokta

Ne Sorsan Bilir Minik Serisi İlk Kitaplarım Dörtlü Kitap Seti okul öncesi müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır. Ayrıca çocukların sözlük dağarcığını geliştirme, görsel materyalleri okumasına ve nesne ve varlıkları gözlemleyerek öğrenmesine yardımcı olur. Kitapların büyük ebatları sayesinde çocuklar içerikteki bilgileri pekiştirerek öğrenmektedir. % 100 yerli üretim olan kitaplar kalın sayfalarıyla çocukların zarar veremeyeceği şekilde hazırlanmış olup canlı renkler kullanılmıştır.

 

Ne Sorsan Bilir Minik – Benim İlk Araçlar Kitabım

Bu soruların cevapları ve birbirinden farklı bir sürü araç bilgisini İngilizce karşılıklarıyla birlikte bu kitapta bulabilirsiniz.
Araçların kullanım alanlarını gösteren zengin görseller sayesinde çocuklar kitabı kendi başına inceleyebilir, araçları inceleyerek özelliklerini karşılaştırabilir ve öğrendikleri tekrar edebilirsiniz.

 

Ne Sorsan Bilir Minik – Benim İlk Uzay Kitabım

Ne sorsan bilir minik – Benim İlk Uzay Kitabım da uzayı keşfetmek için bilim adamları yıllardır uzay istasyonları kurup, Uzaya uydular, roketler ve mekikler gönderirler.

Güneş Sistemini, gezegenleri, yıldızları yakından tanımak ister misin?

Peki yıldız sistemindeki birbirinden ilginç gök cisimlerinin isimlerini öğrenmek eğlenceli olmaz mı?

Dünya’dan uzayı gözlemlemek, uzay üssünde çalışan bir bilim insanı olmak ve hatta astronot olup, uzaya gitmek ne kadar heyecan vericidir ne dersin?

Bu soruların cevapları ve Uzayla ilgili görseller İngilizce karşılıklarıyla birlikte bu kitapta!

Ne Sorsan Bilir Minik – Benim İlk Bitkiler Kitabım

Ne sorsan bilir minik – Benim İlk Bitkiler Kitabım da Toprak altında minicik bir tohumken başlayan hayatları, su, toprak, hava ve güneş ışığıyla beslenerek devam eder. O minicik tohum, bazen tazecik sebze ve meyve, bazen mis kokulu bir çiçek olur.

Peki hangi sebzeler fidelerde yetişir, hangileri toprağın altında büyür?

Çeşit çeşit meyveler vitamin deposuna nasıl dönüşür? Peki ya mis kokulu çiçekler, nasıl da renk renk, desen desen değişirler?

Bu soruların cevapları ve birbirinden farklı birçok bitki İngilizce karşılıklarıyla birlikte bu kitapta!

 

Ne Sorsan Bilir Minik – Benim İlk Büyük Hayvanlar Kitabım

Çiftlik hayvanları, yabani hayvanlar, evcil hayvanlar ve deniz canlıları İngilizce karşılıklarıyla birlikte bu kitapta.

Okul Öncesi müfredatına uygun olarak hazırlanmış bu kitap,

-Çocukların sözcük dağarcığını geliştirmesine

-Görsel materyalleri okumasına

-Nesne veya varlıkları gözlemleyerek öğrenmesine yardımcı oluyor.

Hayvanları kendi yaşam alanlarında gösteren zengin görseller sayesinde çocuklar kitabı kendi başına inceleyebilir, resimlerle hikaye oluşturabilir, hayvanları inceleyerek özelliklerini karşılaştırabilir ve öğrendiklerini tekrar edebilir.

Ne Sorsan Bilir Minik Serisi İlk Kitaplarım Dörtlü Kitap serisinde meraklı ve araştırmacı çocuklar için bitkiler, hayvanlar ve uzay konularıyla ilgili merak ettikleri konuları öğreniyorlar. Serinin Ne Sorsan Bilir Minik Araçlar kitabının videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.