Pop-Up ile Keşfet Hikayeli Hareketli Kitaplar Dörtlü Kitap Seti

145,00

1000 adet stokta

Pop-Up ile Keşfet Hikayeli Hareketli Kitaplar Dörtlü Kitap Seti çocuklar tarafından çok seviliyor.

MACERACI ARAÇLAR / Pop-up Kitap

Maceracı araçların hayal dünyalarına bir yolculuk yapmaya ne dersin? Hareketli kitabımızda, sürprizlerle dolu açılan pencere ve pop-up eğlencesiyle, hayaller kuran beş arkadaşın neşeli hikayeleri seni bekliyor.

Eğlenceli serüvenler ne güzel

Haydi sen de bizimle gel.

Merak, keşif ve hayal

Tüm çocukları mutlu eder.

 

ARKADAŞLIK ORMANI / Pop-up Kitap

Arkadaşlık Ormanı’nda dostlarımızın heyecanlı serüvenine katılmaya ne dersin? Hareketli kitabımızda, sürprizlerle dolu, açılan pencere ve pop-up eğlencesiyle, merak uyandıran bir arkadaşlık hikayesi seni bekliyor.

Eğlenceli serüvenler ne güzel

Haydi sen de bizimle gel.

Merak, keşif ve hayal

Tüm çocukları mutlu eder.

 

OKYANUS YOLCULUĞU/ Pop-up Kitap

POP-UP İLE KEŞFET kitaplarının 3. Kitabı olan Okyanus Yolculuğu ile denizde yaşayan sevimli dostlarımızın merak ettiği bir soruya birlikte cevap aramaya ne dersiniz? 

Hareketli kitabımızda, açılan pencere ve pop-up eğlencesiyle, okyanusun sonunu keşfe çıkan beş arkadaşın heyecan dolu hikâyeleri seni bekliyor.

Eğlenceli serüvenler ne güzel!

Haydi sen de bizimle gel.

Merak, keşif ve hayal.

Tüm çocukları mutlu eder.

 

BAK BURADA KİM VAR? / Pop-up Kitap

Gezgin Balık Barbu

HAM HUM!

HOMUR HOMUR!

Bu sesler nereden geliyor?

Küçük balık Barbu arkadaşı Peti ‘ye gidiyor. Neşeyle yüzerken masmavi sularda yaşayan yeni arkadaşlar ediniyor. Acaba Barbu arkadaşı Peti’yi görebilecek mi, onunla oyunlar oynayabilecek mi? Bizimle keşfetmeye ne dersin?

Pop-Up ile Keşfet Hikayeli Hareketli Kitaplar Dörtlü Kitap Seti Hareketli kitaplarla hikayeler canlanıyor! Çocuklar hikayeye neşeyle dahil oluyor!

Beş ana duygunun cırt cırt’larını hikaye metnine göre kitapta yerlerine yerleştirirken hem duyguları tanıyacak hem de birlikte kaliteli zaman geçireceksiniz.

Çocuğunuz bu kitapla duygu eğitimi ve empati gelişimi için gerekli temeli alacak.

Çocuklar hikayedeki yönergeleri dinlerken sıralı öğrenme mantığını kavrayacak, motor kas becerileri gelişecek ve dil/konuşma becerilerini geliştirip kelime haznelerini arttıracaklar