Tatil Çantam Kitapları – Deniz

129,00

100 adet stokta

Tatil Çantam Kitapları – Deniz dört kitaptan oluşan bu seride çocuklar deniz canlıları ve denizle ilgili temel bilgilere sahip olacaksınız.

Bak Burada Kim Var?

Hareketli kitaplarla hikayeler canlanıyor! Çocuklar hikayeye neşeyle dahil oluyor!

Ormanın sevimli yavru hayvanları yeni güne Merhaba!; dedi. Tavşan kelebeklerin altında, kirpi dere kenarında, tilki kütüğün üzerinde, rakun kütüğün önünde ve karaca uğur böceğinin yanında durdu. Eğlenceli mi eğlenceli bir oyun kuruldu! Ormandan neşeli kahkahalar yükseldi. Derkeeen akşam oluverdi.

Sevimli yavru hayvanların evlerine gitmesi gerekiyor. Sence evlerini bulabilecekler mi? Onlara bu heyecanlı macerada eşlik etmek istersen: Haydi! Sayfaları çevir, cırt cırtları yerleştir; bu macerayı kaçırmayın.

Okyanus Ailesi

Okyanusun derinliklerinde kimler yüzüyor?

Görülecek ve keşfedilecek o kadar çok şey var ki!

Okul öncesi dönemdeki çocuğunuz bu kitapla okyanus hayvanlarını eğlenerek öğrenecek.

Ne Sorsan Bilir Minik – İlk Büyük Hayvanlar Kitabım

Tavuktan timsaha, kuştan zürafaya ne çok hayvan yaşıyor dünyamızda!

Çiftlik hayvanları, yabani hayvanlar, evcil hayvanlar ve deniz canlıları İngilizce karşılıklarıyla birlikte bu kitapta bulabilirsiniz.

Okul Öncesi müfredatına uygun olarak hazırlanmış bu kitap size,

Hayvanları kendi yaşam alanlarında gösteren zengin görseller sayesinde çocuklar kitabı kendi başına inceleyebilir, resimlerle hikaye oluşturabilir, hayvanları inceleyerek özelliklerini karşılaştırabilir ve öğrendiklerini tekrar edebilirsiniz.

Merhaba Orman

Ormanın sevimli yavru hayvanları yeni güne Merhaba dedi. Tavşan kelebeklerin altında, kirpi dere kenarında, tilki kütüğün üzerinde, rakun kütüğün önünde ve karaca uğur böceğinin yanında durdu.

Bu kitap çocukların gelişimine ve görsel zekalarını geliştirmesine katkı sağlayacak şekilde hazırlandı.

Tatil Çantam Kitapları – Deniz serisini okuduktan sonra diğer okurlarımızın da ilgisini çekmesi için yorumlayıp puan vermeyi unutmayın!