Bu Kocaman Gözler Kimin Serisi (5 Kitap)


Özellikler
İlk Basım Yılı1.05.2018
Sayfa Sayısı10×5
Ebat20X20,5
ISBN978-605-305-039-1
YazarAsiye Aslı Aslaner
Yaş0-12 Ay,12-24 Ay, 2-4 Yaş
YayıneviSincap Kitap

 

109,00

50 adet stokta

Bu Kocaman Gözler Kimin Serisi (5 Kitap) Sincap Kitap‘ın okul öncesi çocuklar için hazırladığı serilerden. Bu kitaplar çocuklarınızın farkındalık ve istikrar kavramlarını geliştirmesini sağlayacak.

Kedi Tırmık ve Sevimli Dostları

Bu Kocaman Gözler Kimin Serisi – Kedi Tırmık ve Sevimli Dostları
Çiftliğin sevimli canlılarını eğlenceli büyük gözleri ile görmeye hazır olun! Kedi Tırmık, Salyangoz Gezgin, İnek Kibarcık, Köpek Hızlıpati ve At Küheylan… Çocuğunuz bu kitaptaki kahramanlarla tanışırken dostluk kavramını da eğlenerek öğrenecek.

Balık Noni ve Sevimli Dostları

Bu Kocaman Gözler Kimin Serisi – Balık Noni ve Sevimli Dostları
Derin okyanusların sevimli canlılarını eğlenceli büyük gözleri ile görmeye hazır olun! Balık Noni, Yunus Yumak, Ahtapot Topak, Köpek Balığı Kepçediş ve Yengeç Maşa… Çocuğunuz bu kitaptaki kahramanlarla tanışırken azim ve kararlılık gibi kavramları da eğlenerek öğrenecek.

Sincap Simi ve Sevimli Dostları

Bu Kocaman Gözler Kimin Serisi – Sincap Simi ve Sevimli Dostları
Ormanın sevimli canlılarını eğlenceli büyük gözleri ile görmeye hazır olun! Sincap Simi, Aslan Kükrek, Fil Fino, Maymun Macun ve Zürafa Pepeçura… Çocuğunuz bu kitaptaki kahramanlarla tanışırken farkındalık ve istikrar gibi kavramları da eğlenerek öğrenecek.

Dinozor Stego ve Sevimli Dostları

Bu Kocaman Gözler Kimin Serisi – Dinozor Stego ve Sevimli Dostları
Panga Adası’nın sevimli dinozorlarını eğlenceli büyük gözleri ile görmeye hazır olun! Stego, Minik Boynuz, Diplo, T-Rex ve Koca Kanat… Çocuğunuz bu kitaptaki kahramanlarla tanışırken merak ve hayal gücü gibi kavramları da eğlenerek öğrenecek.

Kurbağa Kuki ve Sevimli Dostları

Bu Kocaman Gözler Kimin Serisi – Kurbağa Kuki ve Sevimli Dostları
Göl kenarında yaşayan sevimli hayvanları,  eğlenceli büyük gözleri ile görmeye hazır olun! Kurbağa Kuki, Ördek Paytak, Kirpi Kiki, Bukalemun Bukli, Tavşan Bonbon…
Çocuklar bu kitaptaki kahramanlarla tanışırken, farklılıklara saygı ve dostluk kavramlarını eğlenerek öğrenecek.
Bu Kocaman Gözler Kimin Serisi (5 Kitap) setiyle çocuklarınız hem kitap okuma alışkanlığı kazanacak hem de hayvanların sevimli dünyasını keşfedecek. Hayal kurmak, merak, keşif, nezaket kuralları ve özgüven gibi kavramları işleyen kitaplar canlı renkler ve hareketli gözlerle diğer kitaplardan ayrılıyor. 1 yaş ve üzerindeki tüm çocuklar için uygundur.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bu Kocaman Gözler Kimin Serisi (5 Kitap)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir