Merhaba Çiftlik ve Çalışkan Çiftlik Araçlarım


Özellikler
İlk Basım Yılı1.05.2020
Sayfa Sayısı22
Ebat20X21
ISBN978-618-197-269-9
YazarHilal Sivri -Asiye Aslı Aslaner
Yaş12-24 Ay, 2-4 Yaş
YayıneviSincap Kitap

 

52,50

50 adet stokta

Merhaba Çiftlik ve Çalışkan Çiftlik Araçlarım serisiyle çocuklar araçların eğlenceli dünyasını keşfederken maceralarla eğlenecekler. Sincap Kitap tarafından hazırlanan bu serilerde kavram ve kazanımlarla birlikte çocuklarını gelişimine de katkı sağlayacaksınız.

Merhaba Çiftlik ve Çalışkan Çiftlik Araçlarım kitaplarında canlı renkler, cırtı cırtlı yapıştırma karakterler ve ahşap dönen tekerlekler kullanılmıştır.

Çalışkan Çiftlik Araçlarım

Tekerlekler İş Başında – Çalışkan Çiftlik Araçlarım

Çalışkan Çiftlik Araçlarım kitabıyla Çiftlik araçlarının hareketli dünyasında bir yolculuğa çıkmaya ne dersin? Traktör, römork, biçerdöver, saman balyası makinesi, süt kamyonu ve daha fazlası bu kitaplarda. Haydi seçtiğin aracı sür, tekerlekleri özgürce döndür!

Kitap ve oyunu birleştirirken farklı değerleri de kazandırmamız gereken çocuklar için hazırlanan bu seriler çok eğlenceli! Çalışkan Çiftlik Araçlarım da Ahşap kolay dönen tekerleklerle her sayfa da eğlenceyi yaşayabileceksiniz. Hem sayfaları çevirecek hem de o sayfadaki hikayeyi okurken tekerlekleri döndürebileceksiniz.  Özellikle okul öncesi dönemde eğitim alan çocuklara anaokulunda eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilecek hikayeler bu kitaplarda.

Merhaba Çiftlik

Cırt Cırtlı Hikâye Kitabı

Merhaba Çiftlik kitabıyla Her sabah güne ‘Merhaba’ diyerek başlayan Çiftçi Ali, o gün ortalıkta görünmüyordu. Sevimli dostları meraklanıp onu aramaya başlıyorlar. Ama senin yardımın olmadan Çiftçi Ali’yi bulmaları imkânsız! Karakterleri metne göre yerlerine yerleştir, maceraya sen de katıl!

Cırt cırtlı hikaye kitapları serilerinde her sayfadaki hikaye ve yönergeye göre ilgili karakteri yönlendirmeye göre kendi alanına yapıştırabilirsiniz. Bu şekilde eğlenceli bir okuma aktivitesiyle çocuklar okuma alışkanlığı kazanıp eğlenecekler.

 

Merhaba Çiftlik Kitabının içinden

Köpekler kulübesinde, atlar ve inekler ahırında, koyunlar ağılında, tavuklar ise kümesinde “Merhaba” dedi yeni güne. Ama bir tek, Çiftçi Ali yoktu ortalıkta.

Acaba Çiftçi Ali neredeydi?

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Merhaba Çiftlik ve Çalışkan Çiftlik Araçlarım” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir