Merhaba Orman Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı


Özellikler
İlk Basım Tarihi07.10.2020
Sayfa Sayısı12
Ebat20.5 x 21 cm
ISBAN NO978-605-063-991-9
YazarAsiye Aslı Aslaner
Yaş2-4 Yaş

 

32,50

50 adet stokta

Merhaba Orman Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı Sincap Kitap tarafından hazırlanan “Merhaba” serisinin yeni kitabı! Bu kitap da sayfaları çevirirken cırt cırtlı yapıştırmalarla çocuklarına hikayeyi canlandırma konusunda gelişimine katkı sağlayacaksınız.

%100 Yerli üretim olan bu kitaplar kalın sayfaları, canlı renkleri ve uzmanlar tarafından önerilen çocukların kavram ve kazanımları pekiştirmesini sağlayacak içerikte hazırlandı.

Merhaba Orman Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı İçinden;

“Ormanın sevimli yavru hayvanları yeni güne “Merhaba!” dedi. Tavşan kelebeklerin altında, kirpi dere kenarında, tilki kütüğün üzerinde, rakun kütüğün önünde ve karaca uğur böceğinin yanında durdu. Eğlenceli mi eğlenceli bir oyun kuruldu! Ormandan neşeli kahkahalar yükseldi. Derkeeen akşam oluverdi.”

Sevimli yavru hayvanların evlerine gitmesi gerekiyor. Sence evlerini bulabilecekler mi?
Onlara bu heyecanlı macerada eşlik etmek istersen: Haydi! Sayfaları çevir, cırt cırtları yerleştir; bu macerayı kaçırma!

Bu kitabı neden okumalısınız?

Çocuklar okul öncesi dönemlerde çok hızlı öğrenme ve öğrendiği bilgiyi pekiştirme konusunda bir hayli istekli olurlar. Bu nedenle 2-6 yaş arası dönemde çocukların gelişimine katkı sağlayacak kitap, oyuncak ve diğer eğitici materyalleri seçmek anne ve babaların görevidir. Ebeveynler de bu sorumluluk bilinciyle hareket ederek çocukları için en iyi içerikli ürünleri seçmek durumundadır. Sincap Kitap bu minvalde eserler hazırlayıp ailelerin beğenisine sunmaktadır.

Bu kitap ve “Merhaba” serisinin diğer kitaplarında olduğu gibi çocuklar nesneler, canlılar ve duygularla ilgili kavramları oynayarak öğrenmektedir. Uzman editörler tarafından hazırlanan kitaplarda sevimli çizimler ve canlı renkler kullanılarak hazırlanan kitaplar çocuklar tarafından oldukça fazla beğeni almaktadır.

 

Kitabın videosunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Merhaba Orman Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir