Pofi Benim Tuvaletim Geldi – Pofi İle Tam Zamanında


Özellikler
İlk Basım Yılı1.10.2019
Sayfa Sayısı14
Ebat15,4X15,4
ISBN978-605-305-071-1
YazarNurşen Şirin
Yaş12-24 Ay, 2-4 Yaş
YayıneviSincap Kitap

 

11,00

50 adet stokta

Pofi Benim Tuvaletim Geldi – Pofi İle Tam Zamanında ile çocuklarımız öz bakım becerilerini kazanacak! POFİ ile TAM ZAMANINDA SERİSİ, çocukların bu becerileri daha eğlenceli bir şekilde tanımasına, benimsemesine ve bu becerilerin alışkanlığa dönüşmesine yardımcı olur.

Sağlıklı bir yaşam için öz bakım becerilerinin doğru zamanda kazanılması kalıcılık adına çok önemlidir.

Çocuklar yemek yemek, banyo yapmak, diş fırçalamak, uyumak, tuvalete gitmek gibi becerileri 2 yaşından itibaren kazanmaya başlarlar.

POFİ ile TAM ZAMANINDA SERİSİ, çocukların bu becerileri daha eğlenceli bir şekilde tanımasına, benimsemesine ve bu becerilerin alışkanlığa dönüşmesine yardımcı olur.

2 yaş ve üzeri(patlangaç)

Öz bakım becerileri(patlangaç)

Kitapların videosunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kitapları set olarak satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Pofi Benim Tuvaletim Geldi

mis kokulu bir banyoya kim hayır diyebilir ki! Yaşasın temizlik! Özellikle akşam üzeri ve uyku öncesi yapılacak bir banyonun keyfine doyum olmaz. Pofi tertemiz olurken çocuğunuz da banyoyu ılık köpüklerle doldurmanızı isteyecektir.

 

Neden Pofi Benim Tuvaletim Geldi – Pofi İle Tam Zamanında Okumalıyız?

Anne babaların en hassas oldukları ve üzerinde zorlandıkları, kafa yordukları konu muhakkak ki çocuklarına öz bakım becerilerinin nasıl kazandırılacağı konusudur. Özellikle 2 yaşını dolduran veya doldurmak üzere olan çocukların ailelerinde bu konu gündemi oluşturur. Sağlıklı bir yaşam için öz bakım becerilerinin doğru zamanda kazanılmasının ne denli önemli olduğunu da göz önünde bulundurursak; POFİ ile tanışmanın tam zamanı!

Pofi minik sevimli bir panda yavrusu! O da kendi yaşıtları gibi banyo yapmak ,yemek yemek, erken uyumak ,dişçiye gitmek ve tuvalet alışkanlığı edinmek konularında desteğe ihtiyaç duyuyor. Çocuğunuz Pofi’nin maceraları ile öz bakım becerilerini daha eğlenceli bir şekilde tanıyacak ve alışkanlık haline getirecek.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Pofi Benim Tuvaletim Geldi – Pofi İle Tam Zamanında” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

 • İndirim
  Adding to cart
 • İndirim
  Adding to cart
 • İndirim
  Adding to cart
 • İndirim
  Adding to cart
 • İndirim
  Adding to cart