Pop-Up İle Keşfet – Bak Burada Kim Var -Gezgin Balık Barbu


Özellikler
İlk Basım Yılı1.04.2020
Sayfa Sayısı10
Ebat20X21 cm
ISBN978-605-305-089-6
YazarAsiye Aslı Aslaner
Yaş2-4 Yaş, 4-6 Yaş
YayıneviSincap Kitap

 

32,50

50 adet stokta

Pop-Up İle Keşfet – Bak Burada Kim Var -Gezgin Balık Barbu yani hareketli kitaplarla henüz tanışmadıysanız sizin için şahane bir haberimiz var! Bir kitap düşünün ki her sayfası canlanıyor ve o sayfadaki karakteri 2 boyutlu hali ile görüyorsunuz. Köpek balığı dişlerini gösteriyor, fok balığının bıyıklarına dokunabiliyorsunuz ve su aygırının büyük dişlerini yakından görebiliyorsunuz. İşte bu Pop Up kitap güzelliği!

Çocuklar bu kitaplara bayılıyorlar. Dramatize etmeyi ve oyunlar oynamayı çok sevdikleri 3 yaş ve üzeri dönemde kitaplara duydukları ilgiyi arttırmaya da yardımcı olan pop-up yani hareketli kitaplarımızdan Bak Burada Kim Var- Gezgin Balık Barbu çocuklara yepyeni bir maceranın kapılarını açıyor. Özellikle gezmeyi seven meraklı kaşiflerin mutlaka keşfetmesi gereken pop up kitabımızda Barbu’nun arkadaşı Peti’ye gitme macerası konu ediliyor. Kitabın sonuna kadar büyük bir heyecanla çevirdiğimiz her sayfada; köpek balığı, su aygırı, fok balığı, deniz kaplumbağası ve nihayetinde bir pengueni kocaman ağızları ve bu ağızların 2 boyutlu şekilleri ile görüyoruz.

Pop-Up İle Keşfet – Bak Burada Kim Var -Gezgin Balık Barbu

Bak Burada Kim Var -Gezgin Balık Barbu hareketli kitapların 3. Kitabı olan Gezgin Balık Barbu ile denizde yaşayan sevimli dostlarımızın merak ettiği bir soruya birlikte cevap aramaya ne dersiniz?

“Gezgin Balık Barbu”

HAM HUM!

HOMUR HOMUR!

Bu sesler nereden geliyor?

Küçük balık Barbu arkadaşı Peti’ye gidiyor. Neşeyle yüzerken masmavi sularda yaşayan yeni arkadaşlar ediniyor. Acaba Barbu arkadaşı Peti’yi görebilecek mi, onunla oyunlar oynayabilecek mi? Bizimle keşfetmeye ne dersin?

Hareketli kitaplarla hikâyeler canlanıyor! Çocuklar hikâyeye neşeyle dahil oluyor!

Kitabın videosunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Neden Pop-Up kitap okumalıyız?

Çünkü çocuğunuz pop-up eğlencesi ile kitap okumanın eğlenceli dünyasını keşfedecek ve diğer tüm kitaplara olan ilgisi çoğalacak. Merak ve keşif duyguları artacak böylece bilişsel gelişimine büyük bir katkı sağlamış olacak. Pop-Up sayesinde interaktif okuma yapabilecek, dikkat ve algıları gelişecek. Üç boyutlu resimlerle günlük hayattaki gerçek nesneler arasında ilişki kurma becerileri gelişecek.

%100 yerli üretimle hazırlanan pop up yani hareketli kitabımız Gezgin Balık Barbu 10 sayfası ve bu sayfalarda karşımıza çıkan 5 farklı hikayemiz var. Gezgin Balık Barbu, sert kapağı ve yırtılmaya dayanıklı kalın iç sayfaları ile göz dolduruyor! Üç kitap sitemizden güvenle temin edebileceğiniz pop up kitabımıza dilerseniz indirimli de sahip olabiliyorsunuz. Gelin Gezgin Balık Barbu’nun Pop Up eğlencesine katılalım!

Sevgili Ebeveynler, Öğretmenler ve Okumaya ilgi duyanlar;

2 yaşını doldurmuş bir çocuğun hayal gücünün ve merak duygusunun ne kadar gelişmiş olduğunu sizler çok iyi biliyorsunuz. Kitap sevgisini nasıl kazandıralım, hem eğleneceği hem de öğreneceği bir kitap seçeneği var mıdır diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Kitapları seven, Pop Up kitaplarla tanışmak için can atan, eğlenceye oyun da katmayı seven minikler için biçilmiş bir kaftan: Gezgin Balık Barbu!  Sürprizleri seven çocukların ellerinden düşmeyen Pop Up İle Keşfet kitabımızla hayal gücüne yepyeni renkler eklenecek! Sürprizlerle dolu açılan pencere ve pop-up eğlencesine hazır olun.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Pop-Up İle Keşfet – Bak Burada Kim Var -Gezgin Balık Barbu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir