Sincap Simi ve Sevimli Dostları – Bu Kocaman Gözler Kimin


Özellikler
İlk Basım Yılı1.05.2018
Sayfa Sayısı10
Ebat20X20,5
ISBN978-605-305-031-5
YazarAsiye Aslı Aslaner
Yaş12-24 Ay, 2-4 Yaş
YayıneviSincap Kitap

 

22,50

50 adet stokta

Sincap Simi ve Sevimli Dostları – Bu Kocaman Gözler Kimin kitaplarımız sert karton kapakları ve kalın sayfaları ile yırtılma ve yıpranmaya dayanıklı. Özel tasarımı ile yuvarlak plastik gözler de kitaba kopmayacak ve çıkmayacak şekilde yerleştirilmiş. Canlı renkleri ve İllüstratör Erkan Bastem’in  neşeli çizimleri ile hayvan dostlarımız sayfalarda canlanıyor. Asiye Aslı Aslaner’in eğlenceli hikayesi ile çocuklara; arkadaşlık, cesaret, farklılıklara saygı, canlılara saygı, hayvan sevgisi gibi kavramları  öğretmek kolaylaşıyor.

Sincap Simi ve Sevimli Dostları

Ormanın sevimli canlılarını eğlenceli büyük gözleri ile görmeye hazır olun! Sincap Simi, Aslan Kükrek, Fil Fino, Maymun Macun ve Zürafa Pepeçura… Çocuğunuz bu kitaptaki kahramanlarla tanışırken farkındalık ve istikrar gibi kavramları da eğlenerek öğrenecek.

Sincap Simi ve Sevimli Dostları – Bu Kocaman Gözler Kimin Kitabını Neden Okumalıyız?

Anne ve babalar olarak çocuklarımızın eğitimine katkı sağlayacak eğitici kitaplar seçmemiz, çocukların kitap sevgisini küçük yaşta kazanmasına katkı sağlayacaktır. Çocuklar dinledikleri bir hikayeyi veya okunan kitabı kendi zihinlerinde canlandırarak içerikteki kahramana karşı ilgi duyarlar. Bu nedenle canlı renklerle hazırlanmış hareketli ve oyun içeren kitaplar ilgi odağını arttırmaktadır. Ebeveynler olarak 0-6 yaş arasındaki çocuklar için kitap seçimi yaparken yazı ve hikaye kısmı yaş gurubuna hitap edecek şekilde kısa olan, çizimleri yine yaş gurubuna uygun ve oyunlaştırma mantığıyla hazırlanan kitapları seçebilirsiniz.

Sincap Simi ve Sevimli Dostları kitabını ve serideki diğer kitapları okurken kocaman gözler hareket edeceği için çocuğunuzu ilgisini çekecektir. Bu ilgi her kitabın kazandırmaya çalıştığı kavramın çocuğun zihninde yer etmesini kolaylaştıracaktır. Çocuklar için ilk rol model olan anne ve baba ile kitap okuma etkinlikleri yapılması, ilerleyen yaşlarda çocukları kendi başına kitap okuma konusunda çocukları dijital çağın sıkıntılarından korumak içinde ilk başlangıç adımı olacaktır.

Bu kocaman gözler kitaplarından bir video izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Serideki diğer kitaplar ve bu kitaplardan hazırlanmış setleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sincap Simi ve Sevimli Dostları – Bu Kocaman Gözler Kimin” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

 • İndirim
  Adding to cart
 • İndirim
  Adding to cart
 • İndirim
  Adding to cart
 • İndirim
  Adding to cart
 • İndirim
  Adding to cart